x
Müşteri

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz;


Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz, en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz. Öneri ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. 

Müşteri Hizmetleri servisimiz haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir. 

Telefonla hizmet servisimiz haftaiçi her gün 08:30-18:00 saatleri arasında size destek olmaktan mutluluk duyar : 444 52 88
 

  Kapıda Ödeme bedeli sabit 4 TL.'dir.
Toplam fatura bedeli kargo görevlisine kapıda nakit olarak ödenmektedir.
Kapıda ödeme seçeneği siparişinizi oluştururken, sepet içerisindeki ödeme sayfasında seçiminize sunulacaktır. 

Not: Kapıda ödeme seçeneği ile oluşturacağınız siparişleriniz, müşteri hizmetlerimiz tarafından telefon ile teyit alınması halinde gönderilmektedir.


  50 TL.'ye kadar olan siparişleriniz için kargo ücreti sabit 6,90 TL. olup, 50 TL. ve üzeri siparişlerinizden kargo bedeli almıyoruz. Türkiye'nin her noktasına kargo ile ulaşıyoruz.

NOT: 50 TL.'lik bedel içine sadece ürün bedeli dahildir.


 

 

 

Kargo İşlemleri

 • Ne zaman teslim alabilirim?

   

  Ürünleri zamanında teslim ediyoruz. Çünkü büyük çoğunluğunu depoluyoruz ve stoklarımızdan teslim ediyoruz. Depomuzdaki ürünlerimizi aynı gün diğerlerini ise en geç 3 iş günü içerisinde sevk ediyoruz. 

  NOT: Aksi durumlarda (tedarikçi kaynaklı temin edilememe, hasarlı ürün tespiti, olumsuz hava koşulları vs.), müşteri hizmetleri yetkililerimiz siparişinizi vermiş olduğunuz 24 saat içerisinde sizlere ulaşarak kargo ile ilgili bilgi vereceklerdir.

   

 • 50 TL. ve üzeri kargo ücretsiz

   

  50 TL.'ye kadar olan siparişleriniz için kargo ücreti sabit 6,90 TL.olup, KDV Dahil 50 TL. ve üzeri siparişlerinizden kargo bedeli almıyoruz. 

  Türkiye'nin her noktasına kargo ile ulaşıyoruz. 

  Not : 50 TL'lik bedel içine sadece ürün bedeli dahildir.

 • Farklı adres

   

  Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır. Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.


  Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Ya da faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.